Ümit Çetin
Klinik Psikolog

Yaklaşımım

Yaşam boyu karşılaştığımız çeşitli güçlükler, aynı zamanda keşfedilmeyi bekleyen  bazı iletileri barındırır içlerinde. İlişkimizdeki mutsuzluk, bir sağlık sorunu, ya da bir kayıp, ... her zorluk bize yeni bir ufuk açar, kendimizi var etme biçimimizi geliştirebileceğimiz bir yanımıza işaret eder. Ne ki burası alışkın olduğumuz, içinde rahat hissettiğimiz güvenlik bölgemizin dışındadır.  Böyle durumlarda, bilinen ve bilinmeyen arasındaki eşikte kalakalırız. İşte bulunduğumuz bu yer, içimizdeki başka katmanlara ulaşmanın yollarını açar, yeni seçimlerin kapısını aralayabilir bize.

Bu süreçte benim rolüm sorunlarınızın gerisindeki anlamları keşfetmenizi kolaylaştırmak; yol boyunca takıldığınız yerlere, kendinizi nasıl var ettiğinize, ilişki kurma biçiminize, kuvvetli yanlarınıza ve geliştirebileceğiniz yanlarınıza ilişkin geri bildirim vermek; kendinizle ve başkalarıyla ilişkinizde daha doyumlu olmanız için size aktif bir biçimde yol göstermektir.

İlişki sorunlarınız ya da evlilik danışmanlığı için çift olarak geldiğinizde,  Ellyn Bader ve Peter Pearson'un Çift Terapisine Gelişimsel Yaklaşım Modeli çerçevesinde, ilişkinizde hangi aşamada ve nasıl takıldığınız konusunda sizi bilgilendirip, arzu ettiğiniz ilişkiyi birlikte kurabilmeniz için gerekli donanımı edinmenize yardımcı oluyorum.

© 2012 Ümit Çetin
粉嫩公主酒酿蛋特别合适天下一切胸部发育不良酒酿蛋丰胸,不自傲的女人;乳房缩水,下垂松懈的产后女人;乳房干瘦,外扩无弹性的女人丰胸产品粉嫩公主;皮肤蜡黄,气色欠安的女人;内分泌失,调痛经现象的女人;产后奶水缺乏,虚寒体弱的女人服用产后丰胸方法。经常服用能够使得咱们的乳房腺体持续增大、紧实、润泽,并且丰有弹性,还具有抗氧化尖顶养颜的成效丰胸导师